Burası Türkiye'nin Yerli ve Milli Emlak Veri MerkeziBağımsız ve tarafsız Emlak Ekspertizi 55 Milyon üzerinde sınanmış değerleme %97 Başarı 

Emlak Ekspertizi 2005 yılından günümüze 81 il ve tüm mahallede 35TB Emlak verisi ve 55 milyon üzerinde sınanmış değerlemesiyle Türkiye’nin yerli ilk ve en büyük emlak veri merkezi. 

En Geniş Hizmet Ağı En Güvenilir Kaynak

Emlak Ekspertizi ® her zaman en güvenilir değerlemeyi üretmek için çalışır. Bilişim teknolojilerinin olanakları, SPK Lisanslı uzmanlar, Emlak Analistlerin deneyimini birleştirerek güncel ve sınanmış raporlar oluşturur. Emlak Piyasasını Canlı takip eden emlak ekspertizi sizi olası tüm risklerden korur. 

En Geniş Veri Kaynağı En Güvenilir Hizmet

İster gayrimenkul alıcı olun ister satıcısı bir gayrimenkulun değeri herkes için aynı olmaya bilir. Gerçek piyasa koşullarında çoğu zaman fiyat alıcı ile satıcı arasında satışa engel teşkil etmektedir. İster SPK Lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanı, isterseniz emlak ekspertizi Makine Öğrenme ( Yapay Zeka ) ve emlak analistler tarafından tarafsız bir gözle incelenip Emlak Ekspertizi size teslim edilir. 

Ar-Ge Lideri Emlak Ekspertizi

Emlak Ekspertizi 2005’te başladığı Türkiye en kapsamlı emlak endeksi saha Ar-Ge çalışmasıyla ülkemizde bir ilke imza atmıştır. Yazılım’da Ar- Ge çalışmalarına 2012’de hızlandıran emlak ekspertizi verileri derleme amacıyla Makine Öğrenimi algoritma tabanlı bir sistem oluşturmaya başlamıştır. Bugün 81 il ve tüm mahallelerinde 6 kategoride 65 milyon üzerinde sınanmış değerleme raporuyla %98 başarı oranı yakalamıştır.

Türkiye’nin En Geniş Hizmet Ağı İle Tüm Mahallelerde

Yaygın danışman ağını kullanarak gelen her ekspertiz talebini, ön rapor ile birlikte yerel danışmana iletir. Yerel danışmanlar yerinde yaptıkları incelemenin ardından kendi değerlendirmelerini merkeze iletir. Lisanslı emlak analistleri tarafından oluşturulan nihai rapor, talep sahibine ulaştırılır. Üç aşamalı değerlendirme sonucunda en güvenilir değerlemeye ulaşmak amaçlanmaktadır. Tüm bu süreç, EmlakEkspertizi tarafından takip edilerek raporların mümkün olan en kısa zamanda hazırlanması sağlanır.

Emlakekspertizi.com Verileri Nereden Geliyor?

Emlak Ekspertizi 81 il ve tüm mahallelerde İnternet üzerindeki tüm sitelere yüklenen kamuya açık emlak ilanlarını takip ve kayıt eder. 2005 yılından günümüze 32000 mahalle, 9000 köy 5000’e yakın bağlıda 20.000.000 üzerinde ilandan 35TB veri derlemektedir. Emlak verisi 6 kategoride 55 milyon üzerinde sınanmış değerleme raporu ile ülkemizin en büyük emlak verisine sahip markasıdır. Demografik veriler Türkiye İstatistik Kurumu (TUİK) ve Emlak Analistler Tarafından Özel Olarak Hazırlanmaktadır. Satış Hızı ve Satiş Yogunlukları Tapu Kadastro Genel Müdürlüğünden verilerinden sağlanmaktadır.

emlakekspertizi.com ve emlakekspertizi.com.tr ®
Nadas Gayrimenkul Bilgi İletişim Sistemleri bünyesinde oluşturulmuş Akıllı Emlak Değerleme sistemidir.

 

Burası Türkiye'nin Yerli ve Milli Emlak Veri Merkezi

Örnek Raporlar

EmlakEkspertizi tarafından oluşturulmuş örnek değerleme raporlarını incelemek için tıklayın