Konut Ekspertiziİster yatırım amacıyla ister yaşamak için olsun konut, gayrımenkul piyasasının öncelikli ve zorunlu sektörüdür. Konut piyasasınde değerleme, diğer gayrımenkul alanlarından çok daha fazla etkene bağlıdır. Bu nedenle konut alır ya da satarken güncel bir ekspertiz bu önemli kararı alırken sizi hata yapmaktan alıkoyar.

EmlakEkspertizi, onlarca faktöre göz önünde tutarak konutunuzun değerini ölçer. Her rapor, üç uzman tarafından ve özel geliştirilmiş yazılımlar aracılığıyla kontrol edildikten sonra size en hızlı şekilde ulaştırılır. EmlakEkspertizi yalnızca piyasa verilerini değil, sosyal ve demografik parametreleri de talep edildiğinde rapor ile birlikte hazırlar.

Konut Ekspertizi

Ticari Ekspertiz

İş merkezi, sanayi bölgesi gibi alanlarda yapacağınız arazi ya da bina yatırımlarınızdan önce EmlakEkspertizi'ne başvurarak kendinizi güvene alın. EmlakEkspertizi yalnızca gayrımenkulün bugünkü değerine değil aynı zamanda gelecekte kazanabileceği değerle ilgili de güvenilir projeksiyonlar sağlar.

Arazi EkspertiziHangi amaçla kullanılacak olursa olsun, yatırım yapacağınız arazinin değerlendirilmesi ayrı bir özmanlık alanıdır. Değeri benzerlerine bakılarak kestirilebilecek olan diğer gayrımenkul yatırımlarından farklı olarak arazi yatırımları, uzun erimlidir ve piyasanın gelişmelerinin gözetilmesini gerektirir.

EmlakEkspertizi üç aşamalı arazi değerlemesi yaparak gayrımenkulün hem bugünkü değerini ortaya çıkarmaya hem de olası etkenleri belirlemeye çalışır.

Arazi yatırımlarınızda EmlakEkspertizi'nin deneyiminden yararlanarak en kazançlı bölgelere yönelebilirsiniz.

Konut Ekspertizi